Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 21, 2018 in Wnętrze |

Jaka bateria przy wannie?

Jaka bateria przy wannie?

Każdy kto planuje remont łazienki staje przed dylematem, zrobić prysznic czy może wannę? A może jedno i drugie? Jeśli w naszej łazience przewidujemy wannę, to kolejne pytanie jakie prędzej czy później zrodzi się w naszej głowie będzie dotyczyć baterii, jaką zamontujemy przy wannie.

Baterie stojące i ścienne

Jeśli decydujemy się na wannę, to trzeba zdecydować czy bateria będzie znajdowała się standardowo na ścianie, czy może wybierzemy baterię wannową. Bateria wannowa stojąca jest naprawdę ciekawym wyborem. Jest ona stosunkowo rzadko spotykana, ponieważ konieczne jest przygotowanie wanny pod montaż takiej baterii. Nie wszystkie wanny posiadają fabryczny otwór pod baterię wannową, która jest baterią stojącą. Oczywiście spotkamy takie wanny jednak jest ich mało na rynku. W większości przypadków będziemy musieli sami przygotować otwór co wiąże się z kosztami i ryzykiem, że nasza nowa wanna zostanie uszkodzona.
Jeśli zależy nam na nowoczesnym wyglądzie naszej łazienki, to warto w baterię stojącą na wannie zainwestować. Jest ona naprawdę rzadko spotykana, więc nie będzie to kolejna taka sama łazienka jak w większości mieszkań.