Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 30, 2017 in Wnętrze |

Miska WC w łazience

Miska WC w łazience

Jeśli zastanawiasz się nad rodzajem miski WC jaką zamontujesz w swojej łazience, to musisz podjąć decyzję przed przystąpieniem do prac remontowych. Inny rodzaj przyłącza wykonasz w przypadku miski stojącej, a inny w przypadku wiszącej. Jakie są więc zalety wiszącej miski, aby ponieść wyższe koszta jej zakupu i montażu?

Zalety misek wiszących

Miska WC wisząca ma naprawdę wiele zalet. Oprócz estetycznego wyglądu i nowoczesnego charakteru wnętrza korzyścią jest również wygoda użytkowania takiej łazienki. Jeśli zdecydujemy się umyć podłogę, to nie będzie problemu z dotarciem do nawet najdalszych zakamarków. W przypadku zwykłej miski WC mycie łazienki nie było takie łatwe.

Minusy misek wiszących

Główny minus to cena takiej miski. O ile sama miska WC nie musi być bardzo droga, to kosztowny jest montaż, ponieważ na jego cenę składa się również zakup specjalnego stelaża, a to już spory wydatek. Oczywiście są tanie stelaże jednak nie warto w nie inwestować. Jakość ich wykonania jest kiepska i są bardzo słabe. Jeśli chcemy, aby nasza ubikacja służyła nam przez wiele lat, to warto kupić mocny i sprawdzony stelaż renomowanej firmy.