Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 30, 2018 in Wnętrze |

Balustrady w domu

Balustrady w domu

Balustrady praktycznie w większości domów są koniecznością.

Balustrady montujemy na balkonach, przy schodach wejściowych, a także na schodach wewnętrznych. Są one niezbędne do tego, aby bezpiecznie przemieszczać się po klatkach schodowych i korzystać z balkonów. Ich koszt w wielu przypadkach może jednak przysporzyć bólu głowy!

Ile kosztują balustrady?

Balustrady są naprawdę bardzo drogie. Tak jest przynajmniej w większości przypadków. Ostatnimi czasy popularne stały się balustrady systemowe, które w przeciwieństwie do tradycyjnych balustrad są dosyć atrakcyjne cenowo. Balustrady systemowe możemy kupić już za około 250 złotych za metr bieżący.

Gdzie kupować?

Na pewno nie warto decydować się na zakup tego typu balustrad w markecie. W wielu marketach budowlanych są one dostępne od ręki i to w dodatku jako balustrady nierdzewne. Ludzie z tego powodu decydują się na ich zakup. Znacznie lepszym wyborem jest zakup balustrady w firmie, która specjalizuje się tylko i wyłącznie produkcją i ewentualnym montażem balustrad. Mamy wtedy pewność, że produkt będzie znacznie trwalszy, a co za tym idzie bezpieczniejszy, od tego z marketu!