Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 3, 2017 in Wnętrze |

Nowoczesność z miską podwieszaną

Jeśli zależy nam na nowoczesnej łazience, to nie możemy zrezygnować z podwieszanej miski WC. Jest to wręcz obowiązkowy zakup w przypadku remontu łazienki w domu lub mieszkaniu. Nawet jeśli koszt jest znacznie wyższy, niż standardowej miski WC, to i tak jak najbardziej warto go pokryć.

Czysto i nowocześnie!

Jeśli zależy nam na czystości to idealna będzie miska WC podwieszana. Dodatkowo sprawi ona, że nasza łazienka zacznie wyglądać nowocześnie, całkowicie inaczej, niż w przypadku miski WC stojącej na podłodze.
Miski podwieszane pozwalają na wygodne mycie podłogi w łazience. Już nigdy nie będzie kłopotu z umyciem okolic miski WC. Higiena w takiej łazience znajduje się więc na znacznie wyższym poziomie, a to jest przecież naprawdę bardzo ważne.

Kosztownie…

Miska WC podwieszana nie należy do tanich. Warto jednak i tak zdecydować się na jej zakup i montaż w naszych łazienkach. Komplet składający się z miski, stelaża, przycisku i deski, to koszt około 1500 złotych jeśli wybierzemy lepszej jakości produkt, choć nie najdroższy. Jest to idealne wyśrodkowanie pomiędzy ceną, a jakością.