Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 12, 2020 in Kuchnia |

Restauracje 24h w Warszawie – gdzie zjeść w dowolnej porze dnia i nocy?

Warszawa to miasto, które nigdy nie zasypia i zawsze ma coś do zaoferowania – również w kwestii gastronomicznej. Jeśli jesteś nocnym markiem, biznesmenem pracującym do późna lub po prostu nie przepadasz za kuchnią domową, warto wiedzieć, gdzie można znaleźć smaczne jedzenie o każdej porze dnia i nocy. W poniższym artykule przedstawiamy najlepsze restauracje 24h w Warszawie.

Najlepsze restauracje 24h w Warszawie:

  1. Bar Mleczny Pod Barbakanem – znajdujący się w samym centrum miasta bar mleczny oferuje dania kuchni polskiej w przystępnych cenach. Oferuje również dania mięsne i wegetariańskie.

  2. Burger Kitchen – specjalizujący się w burgerach Burger Kitchen to idealne miejsce dla miłośników fast foodów. Menu składa się z kilku rodzajów burgerów, frytek i napojów.

  3. Złota Kurka – miejsce znane z najlepszego kurczaka w mieście. Restauracja oferuje również dania kuchni tureckiej i azjatyckiej.

  4. Sphinx – sieć restauracji oferująca dania kuchni arabskiej. Menu składa się z dań mięsnych, wegetariańskich i rybnych. Opcja idealna dla osób kochających ostre smaki.

  5. C.K. Oberża – tradycyjna polska knajpa, która oferuje dania kuchni regionalnej. Menu składa się z kilku dań głównych, przekąsek oraz pysznych zup.

Każda z tych restauracji ma swoje unikalne cechy i oferuje nieco inne dania, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie – bez względu na to, w jakiej jesteś nastroju. Podsumowując, restauracje 24h są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wyżywienia w niedogodnych godzinach lub po prostu chcą spróbować czegoś nowego.