Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 2, 2019 in Wnętrze |

Sofa rozkładana – dlaczego warto ją kupić?

Sofy rozkładane to doskonały wybór do każdego rodzaju pomieszczeń. Pomimo, że z zewnątrz niczym nie różnią się od klasycznych modeli, to w środku skrywają niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, a mianowicie możliwość jej rozłożenia i zyskania tym samym dodatkowej powierzchni do snu. Zatem nawet jeśli planujesz zakup mebla przeznaczonego tylko i wyłącznie do siedzenia, warto wybrać sofę rozkładaną, która będzie stanowić zapasowe miejsce do spania w przypadku chęci przenocowania gości.

Sofa rozkładana – idealny wybór do niewielkich pomieszczeń

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania o niewielkim metrażu to z pewnością odczuwasz brak wolnej przestrzeni. W takich przypadkach rozkładana sofa będzie wspaniałym pomysłem, gdyż w mgnieniu oka z klasycznego mebla do siedzenia możesz zamienić ją w komfortowe łóżko do spania dla dwóch osób – to sprawi, że możesz połączyć funkcjonalność salonu i sypialni w jednym pomieszczeniu. Jednak tutaj warto mieć na uwadze, że takie rozwiązanie sprawdzi się tylko i wyłącznie gdy wybierzesz wysokiej jakości mebel gwarantujący komfort na co dzień.

Największy wybór praktycznych sof rozkładanych znajdziesz w sklepie Meble.pl, w którym dostępnych jest wiele stylowych mebli. Jednak przeglądając asortyment warto zwrócić uwagę na design i dopasować wybrany mebel do obecnej aranżacji Twojego mieszkania. Zatem jeśli we wnętrzu panuje styl glamour, to doskonałym wyborem będzie sofa rozkładana PIK, która doskonale odnajdzie się między innymi w salonie urządzonym w stylistyce skandynawskiej. Równie idealne sprawdzi się sofa Malmo dostępna w wielu kolorach, w której delikatne pikowania i smukłe, drewniane nóżki dodają jej uroku. Nowoczesne wnętrza idealnie uzupełni model Malavi lub Oslo. Ciekawa bryła tych mebli zwraca na siebie uwagę i może stanowić centralny punkt modernistycznie urządzonych salonów. Natomiast do wnętrz zaaranżowanych w stylu glamour najlepiej sprawdzi się sofa rozkładana Manchester, która prezentuje iście królewski design.